• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

А життя – дітям!

/Files/images/vchitel/Безымянный.JPGДавно збираюсь написати про цю людину. А мова піде про Аліну Анатоліївну Траль – педагога-організатора Чабанівської школи. Дивлюся на неї, і бачу, як у дитинстві йде до дошки, щоб розповісти матеріал із світової літератури. Дивиться на мене зі сльозами на очах, а я заспокоюю, мовляв, ти все знаєш, розповідай. А скоріш за все переживала Алінка за свою сестричку Сніжану, щоб часом вона не отримала нижчу оцінку за неї. Вчилися вони в одному класі. До речі, Сніжана теж педагог, працює в Середнянському садочку.

Як класний керівник, добре пам’ятаю цю активну ученицю-відмінницю. Проста, відверта, доброзичлива.

У 2003 році закінчила школу і стала студенткою УжНУ історичного факультету. Своє покликання знайшла у рідній школі. Вона стала педагогом організатором.

Попри свій молодий вік, Аліна Анатоліївна дуже серйозно з перших же днів роботи в школі ставиться до своїх обов’язків. Її творчі ініціативи, постійне задоволення від роботи інколи просто дивують. Це природно добра, працьовита, щира, творча, енергійна людина. Швидко освоїлася і успішно справляється з роботою. Вона надзвичайно мудрий і досвідчений педагог. Завжди в хорошому веселому гуморі, оптимістична.

З Аліною Анатоліївною завжди цікаво і приємно спілкуватися. Просто поговорити як із жінкою. Є в неї вроджений педагогічний хист. А в наш час це дуже важливо.

Самовіддана в праці, щира у стосунках. Аліна Анатоліївна відразу завоювала шану в колективі. Як і колись, навчалась у школі, так і тепер прагне всім допомогти, все хоче зробити якнайкраще. За кожного учня у неї болить серце. Всіх вона любить як рідних, за кожного вболіває. Її учні, які беруть активну участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, олімпіадах з історії неодноразово були переможцями. Саме, дякуючи їй, багато грамот, дипломів вручають учням на святі останнього дзвоника. А це для неї – найвища нагорода.

З любов’ю і повагою відгукується Аліна про старших колег, директора школи. Їх, каже вона, творчій енергії нема меж. Вони так багато зробили за всі роки. Людяність, висока самодисципліна, доброзичливість, талант, толерантність педагогів змушують мене рівнятися, брати з них приклад. Як ними не гордитися? Адже для мене кращої професії немає в світі! А це завдячуючи їм, дорогим вчителям-наставникам.

Роль організатора в учнівському житті важко переоцінити. Бо наша Алінка (так ми її називаємо в колективі) дарує всім радість, прилучає до світу прекрасного, організовує цікаві і змістовні концерти, різні конкурси, терпеливо вчить дітей танцям. Ї дуже добре, що вона така в нас є.

У житті Аліна Анатоліївна щаслива, за що безмежно вдячна Всевишньому. Має прекрасного чоловіка Владислава, за професією агроном. Мати двох розумних, чемних, прекрасних донечок. Старша Діанка навчається у 5 класі, а Вікторіка – у 1 класі. Дбайлива дружина, вміла господиня.

«... Це наша з чоловіком найбільша радість, коли бачу веселі обличчя рідних, коли всі здорові. Це і є щастя. А ще, коли щасливо під мирним небом живуть наші учні,» - каже педагог Аліна Анатоліївна.

Своє серце віддає дітям, за що її люблять і шанують. Вона завжди розсудлива, вимоглива, готова до дискусій із будь-яких питань. Приємно, коли поряд з нами, старшими вчителями, трудяться такі молоді талановиті педагоги. Своєю добротою, світлістю своєї душі, ласкавими словами, добрими порадами зігріває не лише дитячі серця, але й серця старших педагогів, у яких за плечима понад 45 років педагогічного стажу. І це нас радує.

Напередодні Великодніх свят педколектив школи хоче, щоб для Аліни Анатоліївни завжди всміхалося сонце, обходили стороною біди. Словом, довгого і щасливого тобі, Аліночко, віку на нелегкій педагогічній ниві.

Вчитель-філолог Юдик М.

Кiлькiсть переглядiв: 205

Коментарi